0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: FERRARI130-6T
Stok Durumu: 1000
29,00TL
Vergiler Hariç: 29,00TL

Ferrari 130 Mg 6 Tablet

Penisin ilişki sırasında kendini salması, birden kapatması ve partnerine karşı istek duymaması hem kadınlar hem de erkekler için ciddi bir sorundur. Aslına bakılırsa bu bir erkek sorunu olarak görülebilir ancak dolaylı yoldan kadınların da problemidir çünkü kadınlar yeteri kadar uzun süre sert kalamayan penis nedeniyle tam anlamıyla tatmin olmazlar. Bu nedenle erkekleri onların gözünden düşebilir. Hatta ve hatta ilişkiler son bulabilir. Bunun yanı sıra erkeklerde özgüven kaybı oluşabilir. Buna bağlı olarak cinsel istekleri tamamen yok olabilir. İşte tüm bunlar birer sorundur ve hepsi ciddiye alınmalıdır. Peki ama ereksiyon sorununu nasıl geçirebilirsiniz? Eğer bir fikriniz yoksa kesinlikle Ferrari 130 mg 6 tablet kullanabilirsiniz. Son derece etkili bir haptır ve kısa sürede ereksiyon sorununa iyi gelmektedir.

Ferrari 130mg Nedir? 

Ereksiyon hapı olan Ferrari 130mg aslına bakılırsa sadece bir ereksiyon hapı değildir. Bunun nedeni ereksiyon problemine iyi gelirken aynı zamanda farklı problemleri de geçirmesidir. Bilindiği üzere bu ürün doğrudan kana karışır ve kan akışını hızlandırır. Kan akışının hızlanması demek kişinin birden enerji dolması demektir. Enerji dolan kişi kendini güçlü ve dayanıklı hisseder. Bunun yanı sıra kaybettiği cinsel isteğini geri kazanır. Cinsel gücüne kavuşan erkekler bir boğa kadar güçlü olurlar ve partnerlerini uçururlar. Tabii söylemek gerekirse Ferrari 130mg kullanırken bazı şeylere dikkat edilmesi gerekir. Örneğin nasıl kullanılacağına ve hangi durumlarda kullanılmayacağına.

Ferrari 130mg Hangi Durumlarda Kullanılmaz?

Erkeklerin bir numaralı tercihi olan Ferrari 130 mg 6 tablet hangi durumlarda kullanılmaz? Öncelikli olarak onu almadan önce alkol tüketmiş olabilirsiniz. Eğer alkol aldıysanız onu kullanmanızı tavsiye etmiyoruz çünkü alkol kan akışını yavaşlatır ve bu nedenle birbirlerini nötralize ederler. Doğal olarak etkisini kaybeder. Ayrıca Ferrari 130mg kullandıktan sonra da alkol almamalısınız. Yine aynı etki söz konusu olacaktır. Her ne kadar sağlıklı olsanız bile günde 1 adetten fazla tüketmemelisiniz. Bu durumda yan etkileri görülebilir. Ek olarak kronik sağlık probleminiz bulunuyorsa; kalp – damar sorunu, tansiyon, diyabet gibi sorunlarınız varsa kesinlikle ondan uzak durmalısınız. Bu tür durumlarda da yan etkileri görülebilir.

Ferrari 130mg Kullanım Kılavuzu 

Tavsiye edilen kullanım şekline uygun davranırsanız herhangi bir sorunla karşılaşmaz ve sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede ereksiyon probleminden kurtulursunuz. Öncelikli olarak onu aç karnına alabilirsiniz. Eğer aç karna kullanacaksanız ilişkiden 30 dakika önce yutabilirsiniz. Bir bardak ılık su ile doğrudan yutabilir ya da bir bardak meyve suyunun içerisine atabilirsiniz. Diğer yandan dil altına koyabilir ve erimesini bekleyebilirsiniz. Kesinlikle etkisini gösterecektir. Düzenli kullanım sonucunda erken boşalma probleminden de kurtulmuş olacaksınız. Cinsel gücü ve isteği doruklara çıkaran bir ürün olduğundan dolayı en fazla kullanacaklarınızdan biri olacaktır. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!